Správa-IT.com - Úvod

Nejnovější

Kytary Stehno

Greenhorns - webmastering

Nová Sekce - webmastering

AUTO MS s.r.o.

Spedio s.r.o.

Eva Zárubová

Spedos s.r.o.

Vertima s.r.o.

Klokanclub

Klub Montessori

David Janouch

Kouzelné doteky

Komise pro stadiony a hrací plochy

Luthier.czÚvod

Co je naším cílem

kolážJiž od roku 1998 pracujeme v oblasti IT. Věnujeme se vytváření webových stránek a správě systémů. Počítač a Internet jsou dnes běžné pracovní nástroje, které by měly práci usnadňovat, nikoli komplikovat. Naším cílem je, abyste se mohli plně věnovat svojí práci a nemuseli řešit otázky spojené s IT technikou.

Co známe

Na základě dlouholetých zkušeností víme, že teorie a praxe jsou si v oblasti výpočetní techniky často na hony vzdálené a řešíme běžné i kuriózní problémy spojené s provozem PC, notebooků a počítačových sítí.

Co umíme

Kromě internetových stránek a správy počítačů jsme pro Vás schopni zpracovat firemní grafiku, poskytnout služby copywritera (psaní reklamních textů) či korektora, udělat např. školení na míru podle vašeho zadání týkající se používání operačních systémů Windows, kancelářských balíků Office, základů vytváření webových stránek apod. Rovněž vám můžeme poradit s nákupem IT techniky, vybrat vhodného poskytovatele internetového připojení, zřídit klasickou nebo bezdrátovou počítačovou síť.

Copyright © 2009 - 2024 Bc. Marek Dráb - Správa-IT.com