Správa-IT.com - Internet

Nejnovější

Kytary Stehno

Greenhorns - webmastering

Nová Sekce - webmastering

AUTO MS s.r.o.

Spedio s.r.o.

Eva Zárubová

Spedos s.r.o.

Vertima s.r.o.

Klokanclub

Klub Montessori

David Janouch

Kouzelné doteky

Komise pro stadiony a hrací plochy

Luthier.czInternet

InternetInternet se v poslední době začíná prosazovat jako informační médium číslo 1. Můžete pomocí něho surfovat, telefonovat, sledovat televizi, obsluhovat svůj bankovní účet a mnoho dalšího. Počítač bez připojení k Internetu je dnes k vidění velice zřídka. Pomůžeme vám k nalezení optimálního typu připojení právě pro vás, ať to bude technologie DSL, WiFi, prostřednictvím kabelové televize, sítě 3G, 4G, 5G, CDMA nebo optickými kabely. Závisí to zejména na místní dostupnosti jednotlivých služeb.

Samostatnou kapitolou je zabezpečení počítačů připojených k Internetu proti nažádoucímu SW. Paleta nebezpečí je opravdu široká. Jsou to viry, malware, adware, trojské koně, spyware, rootkity, phishing apod. Kombinací antiviru, firewallu a antispyware lze riziko nákazy podstatně omezit, nejdůležitější však je obezřetné chování na Internetu.

Vaše počítače proto patřičně zabezpečíme a naučíme vás bezpečnostním návykům při práci s Internetem a e-mailem. A když už přece jenom k nějaké nehodě dojde, pokusíme se ji odstranit s co nejmenšími následky.

Copyright © 2009 - 2024 Bc. Marek Dráb - Správa-IT.com