Správa-IT.com - HW a SW

Nejnovější

Kytary Stehno

Greenhorns - webmastering

Nová Sekce - webmastering

AUTO MS s.r.o.

Spedio s.r.o.

Eva Zárubová

Spedos s.r.o.

Vertima s.r.o.

Klokanclub

Klub Montessori

David Janouch

Kouzelné doteky

Komise pro stadiony a hrací plochy

Luthier.czHW & SW

Poskytujeme kompletní servis v oblasti nákupu a správy stolních počítačů (PC) a notebooků.

Poradenství

Základem je vybrat si počítač, který vyhoví našim potřebám. Zejména s ohledem na výkon, přenositelnost, vybavenost, operační systém, programy, cenu apod. Jiné vlastnosti hledáme u kancelářského PC, jiné u herního PC a jiné u notebooku. Pomůžeme vám ujasnit si klíčové vlastnosti vašeho potencionálního přístroje i s ohledem na blízkou budoucnost a případnou rozšiřitelnost. Posléze vám navrhneme optimální řešení a počítač následně nainstalujeme a nakonfigurujeme podle vašich přání. To samé platí o periferiích, jako jsou např. tiskárny, skenery, monitory, externí disky, webkamery a programovém vybavení počítačů – OS, kancelářské balíky, bezpečnostní software, vypalovací a grafické programy.

Servis a opravy

Opravy

Provádíme průběžnou kontrolu výpočetní techniky, bezpečnosti počítačů, instalace aktualizací operačního systému a programů, zálohování dat, konfigurace dle přání klienta nebo třeba upgrade komponent systému.

Při poruše nebo nezvyklém chování přístrojů diagnostikujeme závadu či příčinu potíží a snažíme se jí s co nejmenšími ztrátami a náklady odstranit. Jsme schopni vyčistit počítače od nežádoucího SW, zazálohovat pevné disky, pokusíme se zachránit data z havarovaných disků apod. Můžeme též za vás vést reklamační jednání.

Copyright © 2009 - 2024 Bc. Marek Dráb - Správa-IT.com